ZOO-HURT Sp. z o.o.
Długołęka, Ul. Zachodnia 37
55-095 Mirków
tel. 607-158-628

gdzie jestem: Strona główna » Belcando » Składniki

To składniki czynią różnicę - holistyczne podejście BELCANDO®

Wszystko, co jest zawarte w żywności psa wpływa na jego witalność, zdrowie i długość życia. Oddziaływania pomiędzy odżywianiem i zdrowiem są bardzo zróżnicowane i mogą ulec zmianie w ciągu życia psa. BELCANDO® jest wynikiem holistycznego podejścia, które zachowuje witalność twojego psa przy równowadze składników naturalnych. W ten sposób cenne składniki, takie jak mąka nasion winogron i nasiona szałwii funkcjonują razem, jako naturalne połączenie. Dostarczają one polifenoli, które przeciwdziałają wolnym rodnikom i kwasó tłuszczowych omega-3. Błonnik, który zawierają jest doskonale wyważony i wykonuje funkcje prebiotyczne. Są to skutki, których nie osiąga się, gdy poszczególne substancje zostaną dodane do karmy dla psów później.

To składniki czynią różnicę - zdrowa świeżość z odpowiedzialnego źródła

Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo, możemy odpowiedzialnie używać surowców produkowanych przez BEWITAL, które często nie są dostępne w ilościach wystarczających do masowej produkcji dla dużych korporacji. Wielu z naszych dostawców to małe, innowacyjne firmy, które czują się tak połączone z przyrodą i zwierzętami, jak my. Na przykład znaleźliśmy dostawców nasion szałwii, które są używane po raz pierwszy i wykorzystują tylko tradycyjne, mieloną na zimno mąkę z pestek winogron dla BELCANDO ®. Otrzymujemy nasze najwyższej jakości mięsa i zbóża od przedsiębiorstw, które nie tylko spełniają surowe przepisy niemieckiego prawa paszowego, ale również wysokie standardy jakości BEWITAL.

Białko

BELCANDO® sucha karma wyróżnia się wysokim udziałem najlepszego białka zwierzęcego. W trosce o różnorodność i holistyczność żywienia, różne źródła białka, w tym z drobiu i ryb, są połączone. Wszystkie źródła białka pochodzą od zwierząt uznanych za zdatne do spożycia przez ludzi.

Fundamentalne znaczenie dla zdrowego rozwoju mięśni.

Węglowodany

Psy są przede wszystkim zwierzętami mięsożernymi. Jednakże, dla zdrowej, zbilansowanej diety nadal wymagają roślinnych węglowodanów. Gdy są one prawidłowo rozpuszczone, części roślin są dobrze tolerowane. W środowisku naturalnym, rozpuszczone węglowodany są spożywane z zawartości żołądka zdobyczy. Dla BELCANDO® suchej karmy dla psów, przygotowujemy surowce przy użyciu delikatnej pary i krótkiego działania ciśnienia dla lepszego wykorzystania metabolicznego.

Tłuszcze

Czyste tłuszcze są znaczącym źródłem energii w karmach dla psów ze względu na ich wysoką wartość kaloryczną. Zawierają one również zasadnicze wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które wykonują kluczowe metaboliczne zadania. Produkty BELCANDO® nie zawierają tłuszczów wołowych i wieprzowych.

Specjalne surowce

Zrównoważona, zdrowa dieta, utworzona w ramach holitycznej zasady zapewnia najwyższą jakość oraz dużą różnorodność i wyjątkowe połączenie naturalnych surowców. Tak więc przy wyborze naszych surowców do BELCANDO®, skupiamy się nie tylko na dostarczaniu białka, tłuszczu i węglowodanów, ale przede wszystkim witamin, pierwiastków śladowych i substancji niezbędnych. Dbamy o to, żeby surowce, które zawierają wysoki poziom tych cennych składników, były wysokiej jakości. Dokładnie i delikatnie przetworzone , w sposób ciągły wspierają witalność i dobre samopoczucie Twojego psa.