ZOO-HURT Sp. z o.o.
Długołęka, Ul. Zachodnia 37
55-095 Mirków
tel. 607-158-628

gdzie jestem: Strona główna » Belcando

Kochamy zwierzęta - praca naszej firmy opiera się na tym

Rodzina Bernharda Wiggera, założyciela Bewital GmbH & Co. KG, pracowała w rolnictwie od pokoleń. W ten sposób dorastał w poczuciu odpowiedzialności za zwierzęta, naturę i cykle naturalne. Wiele lat temu, zaczął myśleć o tym, jak produkować karmę dla zwierząt domowych, aby była tak bogata w różnorodność i tak zdrowa, jak sama Natura. To był punkt wyjścia dla rozwoju zupełnie nowej koncepcji żywienia z naturalnym, holistycznym podejściem. Na podstawie najnowszych badań i przy użyciu najwyższej jakości surowców, wykonujemy holistyczne produkty, którymi, jako wymagający właściciel psa i przyjaciel zwierząt, możesz dobrze karmić swojego pupila z czystym sumieniem. Wyrafinowane receptury i wyszukane składniki sprawiają, że karma Super Premium Quality BELCANDO® jest pierwszym wyborem dla każdego, kto odrzuca kompromis w żywieniu psa.

Zrównoważony - w oparciu o naszą odpowiedzialność za środowisko i miłość do przyrody i ludzi

Chcemy pomóc zachować nienaruszone środowisko dla ludzi i zwierząt, więc uważamy za swój obowiązek stosowanie zrównoważonych metod produkcji. Energia na to pochodzi całkowicie z energii wodnej, energii słonecznej i paliw alternatywnych. Spaliny są oczyszczane w procesie biofiltracji. Bierzemy odpowiedzialność społeczną za naszych pracowników i zapewniamy równość szans, sprawiedliwe wynagradzania, oraz wysoki poziom ochrony i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w ochronę zwierząt i wspierania różnych psich klubów sportowych. Warsztat dla osób niepełnosprawnych jest jednym z naszych stałych partnerów współpracy. Promujemy także zrównoważony rozwój z ekonomicznego punktu widzenia. Świadomość kosztów wprowadzana do codziennej praktyki gwarantuje uczciwe ceny i zabezpiecza naszą przyszłość.

Jak powstają karmy suche

Mokra i sucha karma z tej samej firmy

Niewiele firm może poszczycić się własną produkcją zarówno mokrej jak i suchej karmy. Tradycyjnie producenci do wyrobu suchej karmy używają mączki mięsnej a świeżego mięsa do karmy mokrej. W rezultacie te dwa procesy produkcji bardzo się od siebie różnią. Bewital używa świeżego mięsa zarówno w procesie produkcji karm mokrych jak i suchych.

BELCANDO jest inne.

Przewagą przygotowywania własnego świeżego mięsa, pochodzącego od lokalnych przedsiębiorców, jest to że Bewital ma wpływ na jakość i może selekcjonować je tak aby spełniało ich wysokie standardy.

Jak powstają karmy mokre

na koniec

Smacznego!